Дякую філії №4 (вул. Драгоманова, 31) та інструктору Сергію Негрію за його професіоналізм. Дуже приємно навчатись всьому. Всі елементи руху на автомобілі та паркування відпрацьовувались по багато разів. Дякую, що допомогли отримати водійське посвідчення!
autoshkola.com.ua
Yuliya Chala
Величезна подяка команді "Карат" філія Святошино. Найкраща автошкола!
Величезна подяка команді "Карат" філія Святошино.
Пройшовши навчання в автошколі "Карат" можу з впевненістю сказати що це найкраще місце для майбутніх водіїв.
Адміністратор Катеринка обличчя і серце автошколи( філія Святошино), оперативно вирішувала будь які організаційні питання та щиро вболіває за кожного учня.
Викладач теорії Світлана - майстер своєї справи. Її лекції це чітке і зрозуміле викладання матеріалу без зайвої і непотрібної інформації. Завдяки їй , теоретичний іспит склала без жодних проблем.
Інструктор з водіння Олександр Шелестюк - професіонал з великої літери та людина с залізним терпінням. З ним швидко подолала страх водіння. Олександр чітко розбирає кожну помилку та вчить думати на дорозі самостійно. Особлива подяка за ідеальне відпрацювання паркування та проїзду складних перехресть.
В автошколі Карат вас дійсно навчать їздити безпечно впевнено та с задоволенням!
autoshkola.com.ua
Вадим Золотарьов
Дякую інструктору за професійне навчання, мені завжди подобалося приходити на уроки водіння, дуже швидко я навчався завдяки Оксані Васильєвій
Іспит вдалося скласти з першого разу
autoshkola.com.ua
Інна Федчук
Інструктор -Васильєва Оксана.
Спокійна, позитивна
Комфортні уроки водіння
Доступно роз'яснює, пояснює до жрібниць
Дякую інструктору за якісне навчання та підготовку до іспиту.
Іспит успішно складено
Дякую за терпіння та отриманий досвід.
autoshkola.com.ua
Настя Белка
Хочу висловити величезну подяку автошколі «Карат» та моєму інструктору Ляпінському Сергію за професійне навчання, підтримку та продуктивні заняття.
Уроки проходили в комфортній атмосфері, усе пояснювалося зрозуміло та спокійно, завдяки чому я отримала не лише знання, а й впевненість за кермом.
Дякую за терпіння, уважне ставлення та цінний досвід. Дуже рада, що обрала саме вашу автошколу. Бажаю «Карат» подальшого процвітання, а інструктору — вдячних учнів та успіхів у роботі!
autoshkola.com.ua
Ніна Соколовська
Ніразу не пошкодувала що обрала автошколу Карат. Теорію викладачі пояснюють доступно, цьому є підтвердження -успішно складений іспит в сц з першого разу. Окрема вдячність інструктору Слободенюку Геннадію, завдяки його підтримці, терпінню і наполегливістю практичний іспит в сц склала з третього разу. Всім раджу інструктора Геннадія, він не просто навчить вас водити авто, А й стане справжнім другом, з яким буде цікаво та спокійно навчатись.
autoshkola.com.ua
Рома Каськевич
Хочу подякувати автошколі «Карат» за чудове навчання! Дуже хороші викладачі та інструктори, усе пояснюють доступно й спокійно. Окрема подяка інструктору Фик Івану — справді професійний, терплячий та уважний інструктор, з яким комфортно вчитись їздити.
Якщо хочете дійсно навчитись впевнено керувати автомобілем і отримати хороші знання — рекомендую автошколу «Карат»!
autoshkola.com.ua
Анна Карпенко
Хочу написати дякую школі Карат. За професійних і компетентних адміністраторів. А особлива подяка інструктору Коваленку Євгенію за терпіння і адекватність. Навчання проходили в спокійній атмосфері. Кожну незрозумілу ситуацію Женя пояснював спокійно, повторював стільки скільки це потрібно. Тому рекомендую!!!
autoshkola.com.ua
Тетяна Панченко
Інструкторка Олена Чайка - спокійна, делікатна та приємна у спілкуванні. Заняття на механіці проходять у максимально комфортній і доброзичливій атмосфері, завдяки чому я стала менше лякатись і ловити паніку на дорозі, почуваюсь набагато впевненіше.
Я ще в процесі навчання, але хочу подякувати за можливість навчатися у такої класної і професійної викладачки.
Особливо ціную ту спокійну і підтримуючу атмосферу на заняттях, де навіть якщо щось не вийшло чи я розгубилась, відчувається віра Олени в результат і розуміння, що з інтенсивною практикою все обов’язково вийде.
Раніше, коли щось не виходило, я дуже засмучувалася, і через це ставало ще складніше зібратися, а зараз завдяки такому підходу я стала значно спокійнішою та впевненішою.
Ми завжди детально розбираємо всі складні ситуації на дорозі, вона уважно пояснює кожен момент, звертає увагу на важливі нюанси та допомагає зрозуміти, як правильно діяти в різних умовах. Дуже цінно, що Олена не просто дає вказівки, а саме вчить думати та аналізувати ситуацію за кермом.
Відчувається її досвід, уважність і щире бажання навчити. Ми кожну хвилину працюємо, аналізуємо, вчимося. Класні, наповнені уроки.
Дуже рада, що навчаюся саме з нею ❤️ З нею повірила, що я зможу
autoshkola.com.ua
Maryana Smirnova
Автошкола "Карат" - найкраща!
Дуже задоволена навчанням на Троєщині. Усе організовано чітко та зручно - від запису на курси до складання іспитів.
Особливо я дуже вдячна інструктору Дмитру Куліковському!
Завдяки професіональному підходу в навчанні він вчить впевнено керувати на дорозі. Всі заняття проходили без тиску. Його терпіння, спокій і підтримка допомагають подолати страх. Він детально і зрозуміло пояснює усі нюанси водіння.
Рекомендую автошколу "Карат" всім, хто хоче отримати не просто посвідчення, а справжні знання та впевненість на дорозі.
Величезна подяка команді "Карат" філія Святошино.
Пройшовши навчання в автошколі "Карат" можу з впевненістю сказати що це найкраще місце для майбутніх водіїв.
Адміністратор Катеринка обличчя і серце автошколи( філія Святошино), оперативно вирішувала будь які організаційні питання та щиро вболіває за кожного учня.
Викладач теорії Світлана - майстер своєї справи. Її лекції це чітке і зрозуміле викладання матеріалу без зайвої і непотрібної інформації. Завдяки їй , теоретичний іспит склала без жодних проблем.
Інструктор з водіння Олександр Шелестюк - професіонал з великої літери та людина с залізним терпінням. З ним швидко подолала страх водіння. Олександр чітко розбирає кожну помилку та вчить думати на дорозі самостійно. Особлива подяка за ідеальне відпрацювання паркування та проїзду складних перехресть.
В автошколі Карат вас дійсно навчать їздити безпечно впевнено та с задоволенням!
Іспит вдалося скласти з першого разу
Спокійна, позитивна
Комфортні уроки водіння
Доступно роз'яснює, пояснює до жрібниць
Дякую інструктору за якісне навчання та підготовку до іспиту.
Іспит успішно складено
Дякую за терпіння та отриманий досвід.
Уроки проходили в комфортній атмосфері, усе пояснювалося зрозуміло та спокійно, завдяки чому я отримала не лише знання, а й впевненість за кермом.
Дякую за терпіння, уважне ставлення та цінний досвід. Дуже рада, що обрала саме вашу автошколу. Бажаю «Карат» подальшого процвітання, а інструктору — вдячних учнів та успіхів у роботі!
Якщо хочете дійсно навчитись впевнено керувати автомобілем і отримати хороші знання — рекомендую автошколу «Карат»!
Я ще в процесі навчання, але хочу подякувати за можливість навчатися у такої класної і професійної викладачки.
Особливо ціную ту спокійну і підтримуючу атмосферу на заняттях, де навіть якщо щось не вийшло чи я розгубилась, відчувається віра Олени в результат і розуміння, що з інтенсивною практикою все обов’язково вийде.
Раніше, коли щось не виходило, я дуже засмучувалася, і через це ставало ще складніше зібратися, а зараз завдяки такому підходу я стала значно спокійнішою та впевненішою.
Ми завжди детально розбираємо всі складні ситуації на дорозі, вона уважно пояснює кожен момент, звертає увагу на важливі нюанси та допомагає зрозуміти, як правильно діяти в різних умовах. Дуже цінно, що Олена не просто дає вказівки, а саме вчить думати та аналізувати ситуацію за кермом.
Відчувається її досвід, уважність і щире бажання навчити. Ми кожну хвилину працюємо, аналізуємо, вчимося. Класні, наповнені уроки.
Дуже рада, що навчаюся саме з нею ❤️ З нею повірила, що я зможу
Дуже задоволена навчанням на Троєщині. Усе організовано чітко та зручно - від запису на курси до складання іспитів.
Особливо я дуже вдячна інструктору Дмитру Куліковському!
Завдяки професіональному підходу в навчанні він вчить впевнено керувати на дорозі. Всі заняття проходили без тиску. Його терпіння, спокій і підтримка допомагають подолати страх. Він детально і зрозуміло пояснює усі нюанси водіння.
Рекомендую автошколу "Карат" всім, хто хоче отримати не просто посвідчення, а справжні знання та впевненість на дорозі.